Tantsutehnika

Tantsutehnika

Tantsutehnika tundi on oodatud kõik 12 a. ja vanemad tantsijad, kes soovivad tugevdada oma keha tasakaalu, rühti ja painduvust. Keskendume tantsijatele suunatud üldfüüsilisele treeningule- sealhulgas mõjutusi nt pilatesest, joogast, jne. Õpime balleti aluseid, et tantsijal oleks tugev põhi ning hea kehatunnetus. Lisandub veel tantsutehnika treening, kus õpime ning lihvime erinevaid elemente, et kavades juba kergemini erinevaid asju sooritada! Treeninguid viib läbi Alexandra Katariina Org.

 

Akrobaatika Noored

Akrobaatika Noored

Akrobaatika trenn on mõeldud kõigile, kes soovivad panna oma oskusi proovile akrobaatiliste trekkide sooritamisel. Trennis lähenetakse igale osalisele personaalselt vastavalt lapse võimetele. Tundi alustatakse soojendusega ning liigutakse järjest keerulisemate akrobaatiliste elementide juurde. Igas trennis pannakse rõhku ka füüsilisele vastupidavusele. Võimalik õppida nii kukerpalli kui hundiratast - käteta ja kätega. Treeningud viiakse läbi spetsiaalsetel akrobaatika mattidel, mis teevad ohtuks kõiksuguste trekkide õppimise. Tallinna Akrobaatika Noorte rühma ootame noori vanuses 12-16 aastat.

Girly Hiphop

Girly Hiphop

Girly Hiphop on lõbus ja väljakutseid esitav tantsustiil, mis toob tantsijas esile tema tüdrukulikuma ja naiselikuma poole. Trennis arendame me sammude täpsust, koreograafia omandamist, esinemisoskust, enesekindlust ja üleüldiselt ka musikaalsust. Girly on tantsustiil, mis hõlmab endas ka teisi hiphopi alaliike nagu Dancehall, Reggae, House ja paljud teised. Trenn tõstab iga tantsija energiat ja tuju ning enda kohta võib avastada palju uut. Girly Hiphop annab Sulle võimaluse tunda ennast tõelise tantsukuningannana. Trenni on oodatud nii tantsuhuvilised vanuses 7-18 a. kui ka täiskasvanud!

Gilry hiphop tantsutrenne viib läbi meie särasilmne Birgit Plaser.

Akrobaatika Lapsed

Akrobaatika Lapsed

Akrobaatika treeningud on mõeldud 6-12 aastastele, kes soovivad omandada akrobaatilisi oskusi. Varasem kogemus ei ole vajalik.  Treeningud toimuvad spetsiaalsetel akrobaatika mattides, kus on ohutu uusi trikke õppida. Treeningul tuleks kanda mugavaid sportlike riideid, jalatseid me ei kasuta. Igale lapsele lähenetakse personaalselt, arvestades tema kogemust, võimekust ja julgust. Akrobaatiliste elementide õppimise kõrvalt pannakse suurt rõhku füüsilisele vormile ja vastupidavusele. Kogenud treenerid oskab anda nõu keerukate elementide sooritamisel ning pakub julgestust trikkide sooritamisel. Kaks korda aastas pannakse rühmaga kokku esinemiskava ja oma oskusi näidatakse V.A.T Stuudio jõulupeol ja kevadkontserdil.  

Noorte tantsurühm

Noorte tantsurühm

Noorte tantsurühmai ootame liituma nii kogemuste kui kogemusteta tantsuhuvilisi vanuses 7-14 aastat. Trennis õpitakse tuure, hüppeid ja tantsulist liikumist. Treeneri käe all õpitakse koordinatsiooni, vabastustehnikat ning tajude ja tunnetuse tööd. Arendatakse rütmitunnet ja tantsija vastupidavust. Olulisel kohal on omalooming ja improvisatsioon. Õpime töötama nii paaris kui rühmana. Võimalus omandada tantsukavu, millega osaletakse erinevatel üritustel, festivalidel ja tantsuvõistlustel. Õpime jagu saama lavahirmust ja loome hindamatuid kogemusi tantsuareenil.  Tantsijatel on võimalus osaleda tantsuvõistlustel nii Eestis kui ka välismaal. Treeninguid viivad läbi Riin Uusna ja Kärt Kurvits.

 

Eliit tantsurühm

Eliit tantsurühm

Eliit tantsuklassi ootame liituma kogemustega  tantsuhuvilisi vanuses 12-16 aastat. Treeningud jagunevad kaheks: Disco Dance: trenn, kus õpitakse disco dance tehnikat, pannakse proovile keha paindlikus ja füüsiline vorm. Tantsijatel on võimalus osaleda tantsuvõistlustel nii Eestis kui ka välismaal ning õppida kogenud välistreenerite käe all. Show tants: trenn, kus õpitakse tuure, hüppeid ja tantsulist liikumist. Treeneri käe all õpitakse koordinatsiooni, vabastustehnikat ning tajude ja tunnetuse tööd. Arendatakse rütmitunnet ja tantsija vastupidavust. Olulisel kohal on omalooming ja improvisatsioon. Õpime töötama nii paaris kui rühmana. Võimalus omandada tantsukavu, millega osaletakse erinevatel üritustel, festivalidel ja tantsuvõistlustel.  Rühmaga on oodatud liituma varasema kogemusega tantsijad, kes on valmis treenima edaisjõudnute tasemel 4 korda nädalas.