Treenerid

Getriin Riimand

Getriin on V.A.T Stuudio endine tantsija, kes on tänaseks välja kasvanud õpetajaks. Elisabeth alustas õppimist V.A.T Stuudios juba aastal 2011 ja sellest ajast peale on ta aktiivselt tegelenud põhiliselt disco dance ja akrobaatika õppimisega. Disco Dance tantsustiili võistlustel on Getriin võitnud mitmeid märkimisväärseid auhindu ning esindanud mitmeid kordi Eestit nii Maailma- kui ka Euroopa meistrivõistlustel. Lisaks on Getriin õppinud tantsimist street, jazz, balleti ja showtantsu tundides, osaledes festivalidel ja võistlustel nii Eestis kui välismaal. Getriin juhendab Kiili akrobaatika treeninguid ja Tallinna Eliit rühma disco dance tunde. 

Getriin Riimand

Maarja Eliisabet Roosalu

Maarja Eliisabet Roosalu tantsutee algas iluvõimlemise ja rahvatantsuga, kuid läbi erinevate katsetuste ja kogemuste, on leidnud oma armastuse kaasaegse jazz näol. Lisaks erinevatele töötubadele ja täienduskoolitustele nii Eestis kui välismaal, on Maarja Eliisabet lõpetanud 2015. aastal E. T. A Tantsukooli 2018. aastal Tallinna Ülikooli koreograafia õppekava (cum laude). Maarja omab erinevate tantsuvõistluste kogemusi Eestist ja munalt Euroopast nii tantsija kui koreograafina. Omab Tantsuspetsialist Tase 6 kutset. 

Tantsus oluline Maarja Eliisabetile oluline iga tantsija hing ja omapära, lisaks tegelevad õpilased tundides tantsulise sõnavara ja tehnika arendamisega ja oma hääle otsimisega, ning mis kõige tähtsam - leiavad tantsust rõõmu nii endale kui vaatajale.

Maarja Eliisabet Roosalu

Elisabeth Kasper

Elisabeth on meie värske noortreener, kes esimest hooaeg juhendab akrobaatika treeninguid. Elisabeth alustas õppimist V.A.T Stuudiosse 2014. aastal ja sellest ajast peale on ta aktiivselt tegelenud akrobaatikaga. Lisaks akrobaatika arendamisel, on Elisabeth õppinud tantsimist disco dance, jazz, balleti ja showtantsu tundides, osaledes festivalidel ja võistlustel nii Eestis kui välismaal. Esmakordsel treeneri rolli sai Elisabeth katsetada eelmisel õppeaastal, asendades tunde Tallinna laste akrobaatika rühmas. 

 

Elisabeth Kasper

Riin Ojaperv

Alustasin tantsimist 2006 aastal treeneri Jaanika Pusse käe all. Kohe alguseks sai valitud tantustiilist Disco Dance. Olen Euroopa Meister Disco Dance Freestyle tantsustiilis aastatel 2010 ja 2013. Alates 2011. aasta sügisest kuulun V.A.T Stuudio treenerite nimekirja ning alates 2014. aasta kevadest olen V.A.T Stuudio omanik ja eestvedaja. Lõpetasin 2015. aastal DanceAct College, kus omandasin teadmisi nii kaaseagses tantsus, hiphopis, balletis, Ladina-Ameerika tantsudes kui ka jazz tantsus. Olen läbinud mitemekülgseid tantsukursusi nii Eestis, kui välismaa. Olen lisaks V.A.T Stuudiole õpetanud viis hooaega Laine Mägi Tantsukooli lapsi Pärnus ning juhendanud Disco Dance treeninguid Võimlemisklubis Keerises ja Tantsustuudios Carolina. Läbinud aeroobika- ja rühmatreeneri Tase 3 koolituse. Oman Noorsotöö Tase 6 ning tunnustatud Tantsuspetsialist Tase 5 kutset.

Riin Ojaperv

Birgit Plaser

Olen tantsinud terve oma elu ja juba viimased 5 aastat naudin oma oskuste ja tantsupisiku edasi andmist lastele igas vanuses. Tantsustiilidest olen läbi proovinud üpris paljud, kuid kõige rohkem meeldivad mulle showtants ja hip-hop. Peale tantsimise armastan ka laulda, mängin klaverit ja tegelen enesearenguga. Vabal ajal meeldib mulle käia kinos ja lugeda häid raamatuid. Olen lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli ärinduse erialal rahanduse suuna, kuid töötan täiskohaga tantsuõpetajana. Õpetan girly hiphop ja showtantsu tantsustiili Tallinnas, Kiilis ja Sakus. Mudilaste tantsutrenne viin läbi Kiili Lasteaias. Oman Tantsuspetsialist Tase 5 kutset. 

Birgit Plaser