Treenerid

Birgit Plaser

Mina olen Birgit ja õpetan V.A.T Stuudio kõige pisemaid tantsulapsi Kiili Lasteaias. Olen tantsinud terve oma elu ja juba viimased 3 aastat naudin oma oskuste ja tantsupisiku edasi andmist lastele igas vanuses. Tantsustiilidest olen läbi proovinud üpris paljud, kuid kõige rohkem meeldivad mulle showtants ja hip-hop. Peale tantsimise armatan ka laulda, mängin klaverit ja tegelen enesearenguga. Vabal ajal meeldib mulle käia kinos ja lugeda häid raamatuid. Lõpetan peatselt Tallinna Tehnikaülikooli ärinduse erialal rahanduse suunal ja töötan ka klienditeeninduses. Laste õpetamine on aga selline asi, mida lõpetada ei tahakski — Kiili Lasteaia lapsed on mulle väga armsaks saanud.

Birgit Plaser

Kärt Kurvits

Olen Kärt Kurvits ja lõpetasin 2020. aasta suvel bakalaureuse kraadi Tallinna Ülikoolis koreograafia erialal. Olen rühmvõimleja taustaga tantsija, kes läbi aastate on kokku puutunud erinevate tantsustiilidega nagu disco dance, tänavatants, rahvatants ja kaasaegne, millest viimased kaks on jäänud hetkel minu peamisteks eksperimenteerimise vahenditeks. Lisaks olen arendanud end Eesti kui ka välismaa koreograafide käe all ning osalenud erinevates tantsuprojektides, -lavastustes.
Enese piiride pidev avastamine ja uute väljakutsete ületamised annavad mulle jõudu ning tahet ainult edasi liikuda! Kärt juhendab meie stuudios Tallinna noorte ja eliit rühma treeninguid.

Kärt Kurvits

Riin Uusna

Alustasin tantsimist 2006 aastal treeneri Jaanika Pusse käe all. Kohe alguseks sai valitud tantustiilist Disco Dance. Olen Euroopa Meister Disco Dance Freestyle tantsustiilis aastatel 2010 ja 2013. Alates 2011. aasta sügisest kuulun V.A.T Stuudio treenerite nimekirja ning alates 2014. aasta kevadest olen V.A.T Stuudio omanik ja eestvedaja. Lõpetasin 2015. aastal DanceAct College, kus omandasin teadmisi nii kaaseagses tantsus, hiphopis, balletis, Ladina-Ameerika tantsudes kui ka jazz tantsus. Olen läbinud mitemekülgseid tantsukursusi nii Eestis, kui välismaa. Läbinud aeroobika- ja rühmatreeneri Tase 3 koolituse. Oman  laagri juhataja ja kasvataja Tase 6 ning tunnustatud Tantsuspetsialist Tase 5 kutset. Olen lisaks V.A.T Stuudiole õpetanud viis hooaega Laine Mägi Tantsukooli lapsi Pärnus ning juhendanud Disco Dance treeninguid Võimlemisklubis Keerises ja Tantsustuudios Carolina.

Riin Uusna

Helga Ehrebusch

Mina olen Helga ja õpetan Tallinnas V.A.T stuudios nii pisikestele kui ka juba vanematel akrobaatikat. Akrobaatikaga hakkasin tegelema 2008. aastal. Sportakrobaadina olen esindanud Eesti koondist erinevatel rahvusvahelistel võistlustel Euroopas, USAs, Hiinas, Iisraelis ning samuti olen treeninud mitmete Saksa, Ukraina, Belgia, Portugali tipptreenerite juhendamisel. Akrobaatika kõrval olen tegelenud ka erinevate tsirkuse erialadega nagu kangas, trapets, žongleerimine, kätelseisud jne. Artistina on olnud mul vōimalus esineda mitmete nimekate lavastajate etendustes, sh Saša Pepeljajev, Tiina Mölder, Helen Reitsnik.Minu jaoks on oluline, et trennides õpiksid lapsed ennast ja teisi usaldama, oma hirmudest üle saama ja nautima treeningprotsessi.

Helga Ehrebusch

Alexandra Katariina Org

Alexandra Katariina Org

Maarja Eliisabet Roosalu

Maarja Eliisabet Roosalu tantsutee algas iluvõimlemise ja rahvatantsuga, kuid läbi erinevate katsetuste ja kogemuste, on leidnud oma armastuse kaasaegse jazz näol. Lisaks erinevatele töötubadele ja täienduskoolitustele nii Eestis kui välismaal, on Maarja Eliisabet lõpetanud 2015. aastal E. T. A Tantsukooli 2018. aastal Tallinna Ülikooli koreograafia õppekava (cum laude). Maarja omab erinevate tantsuvõistluste kogemusi Eestist ja munalt Euroopast nii tantsija kui koreograafina. Omab Tantsuspetsialist Tase 6 kutset. 

Tantsus oluline Maarja Eliisabetile oluline iga tantsija hing ja omapära, lisaks tegelevad õpilased tundides tantsulise sõnavara ja tehnika arendamisega ja oma hääle otsimisega, ning mis kõige tähtsam - leiavad tantsust rõõmu nii endale kui vaatajale.

Maarja Eliisabet Roosalu