Treenerid

Alexandra Katariina Org

Sassu on oma tantsuteed alustanud juba väga varases eas. Tanstu juurde jõudis ta läbi võistlustantsu, kus edasi liikus jazz ja disco dance tantsustiili juurde. V.A.T Stuudio tantsutrennidesse jõudis Sassu aastal 2014. aastal ning juba 2 aastat hiljem katsetas esimest korda kätt koreograafina.  Oma teekond tantsijana on Sassu täiendanud DanceAct tantsustuudios ja Danza Tanstukoolis ning osalenud väikesmatel ja suurematel tantsuvõistlustel nii Eestis kui välismaal. V.A.T Stuudios juhendab Sassu Eliit rühma jazz tantsutunde, kus saab õppida tantsutehnikat ning valmistuda tantsuvõistlusteks. 

Alexandra Katariina Org

Maarja Eliisabet Roosalu

Maarja Eliisabet Roosalu tantsutee algas iluvõimlemise ja rahvatantsuga, kuid läbi erinevate katsetuste ja kogemuste, on leidnud oma armastuse kaasaegse jazz näol. Lisaks erinevatele töötubadele ja täienduskoolitustele nii Eestis kui välismaal, on Maarja Eliisabet lõpetanud 2015. aastal E. T. A Tantsukooli 2018. aastal Tallinna Ülikooli koreograafia õppekava (cum laude). Maarja omab erinevate tantsuvõistluste kogemusi Eestist ja munalt Euroopast nii tantsija kui koreograafina. Omab Tantsuspetsialist Tase 6 kutset. 

Tantsus oluline Maarja Eliisabetile oluline iga tantsija hing ja omapära, lisaks tegelevad õpilased tundides tantsulise sõnavara ja tehnika arendamisega ja oma hääle otsimisega, ning mis kõige tähtsam - leiavad tantsust rõõmu nii endale kui vaatajale.

Maarja Eliisabet Roosalu

Riin Uusna

Alustasin tantsimist 2006 aastal treeneri Jaanika Pusse käe all. Kohe alguseks sai valitud tantustiilist Disco Dance. Olen Euroopa Meister Disco Dance Freestyle tantsustiilis aastatel 2010 ja 2013. Alates 2011. aasta sügisest kuulun V.A.T Stuudio treenerite nimekirja ning alates 2014. aasta kevadest olen V.A.T Stuudio omanik ja eestvedaja. Lõpetasin 2015. aastal DanceAct College, kus omandasin teadmisi nii kaaseagses tantsus, hiphopis, balletis, Ladina-Ameerika tantsudes kui ka jazz tantsus. Olen läbinud mitemekülgseid tantsukursusi nii Eestis, kui välismaa. Olen lisaks V.A.T Stuudiole õpetanud viis hooaega Laine Mägi Tantsukooli lapsi Pärnus ning juhendanud Disco Dance treeninguid Võimlemisklubis Keerises ja Tantsustuudios Carolina. Läbinud aeroobika- ja rühmatreeneri Tase 3 koolituse. Oman Noorsotöö Tase 6 ning tunnustatud Tantsuspetsialist Tase 5 kutset.

Riin Uusna

Birgit Plaser

Olen tantsinud terve oma elu ja juba viimased 5 aastat naudin oma oskuste ja tantsupisiku edasi andmist lastele igas vanuses. Tantsustiilidest olen läbi proovinud üpris paljud, kuid kõige rohkem meeldivad mulle showtants ja hip-hop. Peale tantsimise armastan ka laulda, mängin klaverit ja tegelen enesearenguga. Vabal ajal meeldib mulle käia kinos ja lugeda häid raamatuid. Olen lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli ärinduse erialal rahanduse suuna, kuid töötan täiskohaga tantsuõpetajana. Õpetan girly hiphop ja showtantsu tantsustiili Tallinnas, Kiilis ja Sakus. Mudilaste tantsutrenne viin läbi Kiili Lasteaias. Oman Tantsuspetsialist Tase 5 kutset. 

Birgit Plaser