Saadaval V.A.T Stuudio tooted. Kõik märgitud kogused on laos olemas ja kohe saadaval. Erineva suurusega tooteid on võimalik proovida, et leida, just endale sobiv!
Huvi korral kirjutage info@vatstuudio.ee, helistage numbril +372 501 9209 või võta ühendust on õpetajaga.

TRENNIKOTT

Sinist ja musta värvi nööridega reguleeritav trennikott. Koti all servades võrgust riie, mis tagab hea õhuliikuvuse koti sees. Kotil lukuga väike lisatasku, kus mugav pisemaid asju hoida.

8 eurot

TRENNIKOTT

NÄOMASK

Musta värvi, ühes suuruses V.A.T Stuudio logoga näomask. Sees tasku, kust on võimalik filtripaberit välja võtta. Tegemist ei ole meditsiinilise maskiga. 

6 eurot

NÄOMASK

NOKAMÜTS

Reguleeritav, musta värvi nokamüts. Ees keskel V.A.T Stuudio logo.

10 eurot

NOKAMÜTS

naiste PUSA

 

Sinist värvi kapuutsiga ja lukuga treeningpusa. Saadaval suurused: XS ja M. Väga seo ja kvaliteetne esinduspusa. V.A.T Stuudio logo trükitud suurelt selja peale ja väikeselt ette paremale rinnale. 

27 eurot

naiste PUSA

hall PUSA

 

Halli värvi naiste suurustes treeningpusa. Eest kinnine ja ilma kapuutsita. Saadaval suurused: XS; S;M ja L. Väga seo ja kvaliteetne esinduspusa. V.A.T Stuudio logo trükitud suurelt selja peale ja väikeselt ette paremale rinnale. 

20 eurot

hall PUSA

must PUSA

 

Musta värvi naiste suurustes treeningpusa. Eest kinnine ja ilma kapuutsita. Saadaval suurused: XS; S ja M. Väga seo ja kvaliteetne esinduspusa. V.A.T Stuudio logo trükitud suurelt selja peale ja väikeselt ette paremale rinnale. 

20 eurot

must PUSA

T-SÄRK

 

V.A.T Stuudio logoga sinist värvi T-särk. Silmapaista värviga ja vastupidava kvaliteediga. Saadavad laste ja naiste suurused:

Laste: 7/8a.; 9/10a.

Naiste: S, M, L

10 eurot

T-SÄRK

laste PUSA

 

Sinistvärvi laste suurustes treeningpusa. Eest kinnine ja ilma kapuutsita. Saadaval suurused: 128cm; 140cm ja 152cm. Väga seo ja kvaliteetne esinduspusa. V.A.T Stuudio logo trükitud suurelt selja peale ja väikeselt ette paremale rinnale. 

20 eurot

 

laste PUSA

JOOGIPUDEL

 

V.A.T Stuudio logoga sinist värvi joogipudel 750ml. Keeratava korgiga, mille küljes võtmehoida, kuhu saab riputada meelepäraseid kulinaid. Joogipudel on metllist, mis tagab purunemiskindluse. 

10 eurot

JOOGIPUDEL